ARTEXE s.r.o. využíva súbory cookies na zlepšenie zážitku z vašej návštevy. Pokračovaním v používaní našich stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies.

Čo môžeme v roku 2023 očakávať od sociálnej siete Instagram a Facebook? Administrator | 17.11.2022

Dnes viac ako kedykoľvek predtým ľudia komunikujú, nakupujú, či vyhľadávajú informácie pomocou sociálnych sietí. Čo je ale potrebné k tomu, aby sa užívateľ stále vracal k svojej obľúbenej sociálnej sieti? Ide hlavne o to, aby spĺňala všetko, čo užívateľ potrebuje?

Oživte Vašu značku ReDizajnom Administrator | 14.7.2022

Posunuli ste Vaše podnikanie na ďalšiu úroveň no Vaša značka vizuálne zostala tam, kde ste kedysi začínali? V tom prípade prišiel čas posunúť vpred aj samotnú značku. 

Aká 360 kamera je tá najlepšia a prečo sme si vybrali Insta360? Administrator | 24.6.2022

Premýšľate nad kúpou 360° kamery a neviete ešte úplne, aká značka by to mala byť? Alebo už máte jasného favorita, no chcete sa v komplexnej používateľskej recenzii dozvedieť, prečo by mohol byť konrétny model tou správnou voľbou? A vôbec… Hľadáte 360° zariadenie na virtuálne prehliadky? Na video? Na zaujímavé fotky z výletov? Toto je recenzia na kameru Insta360 One X2 - neprofesionálne zariadenie s profesionálnym výstupom.

WordPress a WooCommerce nie je pre váš e-shop tá správna cesta. Administrator | 25.5.2022

Ak čítate tento článok, tak pravdepodobne rozmýšľate o založení e-shopu alebo už dokonca prevádzkujete e-shop na Wordpress s pluginom WooCommerce. A stavíme sa s vami, že nie ste spokojný s tým ako e-shop funguje a predáva. V tomto článku sa dozviete náš pohľad na vec, naše argumenty a skúsenosti na základe, ktorých si dovolíme tvrdiť opak toho čo sa dočítate v množstve diskusii a fór o E-commerce a e-shop riešeniach celkovo.

Ako si vybrať to správne logo Administrator | 25.3.2022

Logo je jedným zo základných prvkov, ktorým sa ako spoločnosť definujete a odlišujete od konkurencie. V tomto článku sa pozrieme na základné vlastnosti, ktoré by malo vaše logo spĺňať aby ste vaše logo mohli považovať za správne navrhnuté a funkčné.

Ako zlepšiť kvalitu na sociálnych sieťach Administrator | 22.3.2022

Na sociálnych sieťach je nás stále viac a viac. Či už ide o súkromných používateľov, ktorí zdieľajú svoje názory, fotografie a videá, alebo len sledujú svojich obľúbených hercov či aktivity, alebo ide o firmy, ktoré na sociálnych sieťach ponúkajú a prezentujú svoje služby a tovar. V dnešnej dobe je stále viac trendy vystupovať na internete kvalitne. Už to nie je len o hociakej storke či príspevku. V dnešnej dobe je už dôležitý celý feed, ktorý by mal dávať zmysel, ale aj to, ako vyzerá každý jeden príspevok, reel či storka. Ako tvoriť obsah, ktorý sa bude ľuďom páčiť a zvýši tak úroveň vašich výstupov na internete? Povieme si niekoľko skvelých tipov a inšpirácii, ktoré by mohli zvýšiť kvalitu vášho obsahu. 

Ako si zariadiť foto/video štúdio Administrator | 25.1.2022

Ak si chcete založiť svoje prvé foto/ video štúdio, je potrebné myslieť na množstvo vecí. Musíte sa zamyslieť, na čo budete vaše štúdio využívať, aký priestor máte k dispozícii, čo presne v ňom budete potrebovať spracúvať a v neposlenom rade aj nad tým, koľko do štúdia chcete, respektíve môžete investovať. 

Ako založiť e-shop a oplatí sa to? Administrator | 05.1.2022

V dnešnom blogu sa budeme venovať e-shopom. Pozrieme sa na pár najčastejších otázok ohľadom e-commerce a povieme Vám naše najaktuálnejšie poznatky z tejto oblasti.

Influnecer branding a reklama Administrator | 14.11.2021

Denne vznikajú nové „celebrity“ najmä vďaka popularite sociálnych médií kde je dnes možné stať sa populárnym veľmi rýchlo a bez nutnosti mať kontakty či účinkovať v televíznej šou. Ako príklady súčasných celebrít môžeme uviesť „youtuberov“, ktorí majú na sociálnych sieťach obrovský dosah.

Ako zvýšiť predaje prostredníctvom sociálnych sietí? 4 overené tipy, ktoré musíte poznať Administrator | 21.10.2021

Hľadáte spôsoby, ako na vaše webové stránky prilákať čo najviac nakupujúcich návštevníkov? Kto by ich nehľadal, všakže. Štatistiky ukazujú, že skvelým zdrojom kvalitnej návštevnosti môžu byť práve sociálne siete. Ale, je tu jedno veľké ALE. Na to, aby ste z Facebooku, Instagramu či LinkedInu dokázali vyťažiť čo najviac, musíte poznať niekoľko základných „pravidiel hry“. My vám v nasledujúcich riadkoch prezradíme 4 najdôležitejšie, ktoré vám môžu zarobiť tisícky eur.

Už máte CLUBHOUSE? Nikola Kunetková | 03.2.2021

Počuli ste už o novej sociálnej sieti, ktorá pobláznila celý internet? Vstup iba na pozvánku, rôzne miestnosti so všemožnými záujmami? To je CLUB HOUSE! 

AKO SA SPRÁVAME NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH? Nikola Kunetková | 28.1.2021

Sociálne siete sa za posledné roky stali súčasťou našich životov. Užívatelia pridávajú rôzne zážitky, fotky, videá, či názory a tak sa delia o kúsok svojho súkromia. Niekto viac a niekto zase menej. 

Na čo je super Pinterest? Nikola Kunetková | 22.1.2021

Facebook vylepšil NEW PAGES! Nikola Kunetková | 17.1.2021

Facebook prináša opäť vylepšenia, ktoré užívateľom a tvorcom zjednodušia budovanie svojej komunity a dosiahnutie osobných cieľov.

JE DÔLEŽITÉ LADENIE FEEDU? Nikola Kunetková | 29.12.2020

Dokonalé obrázky, rovnaký preset a zladený feed? Ako každý vie, na prerazenie na Instagrame nestačia len pekné fotky. Chce to trošku snahy a hlavne autentickosť. 

Cestopisy v digitálnom svete Nikola Kunetková | 23.12.2020

Ako všetci dobre vieme, veľkým trendom v dnešnej dobre je internet, ktorý ma výrazný podiel na tom, ako sa cestopisy formujú. Dnes je úplný štandard zdieľať svoj obsah na sociálnych sieťach, tak sa poďme pozrieť aké sú dnešné trendy. 

AKO FUNGUJE CELEBRITY BRANDING? Nikola Kunetková | 15.12.2020

Ako, kde a prečo fungujú celebrity? Oplatí sa do nich investovať, alebo si radšej zvoliť klasickú cestu na prezentáciu? 

Aktualizácia iPhonu prináša aj nové EMOJI! Nikola Kunetková | 08.12.2020

IOS tu má opäť aktualizáciu, ktorá priniesla menšie vylepšenia. Okrem 117 nových emoji a mnoho vylepšení pre vášho memojiho, prináša toho omnoho viac. 

SPRIEVODCA NA INSTAGRAME? Nikola Kunetková | 04.12.2020

Instagram je jednou z najobľúbenejších sociálnych sietí. Niet sa čomu diviť, že neustále hľadá spôsoby ako si svojich užívateľov udržať. Začalo to postami, cez príbehy až filmové pásy, ktoré pripomínajú inú sociálnu sieť. Pribudla však ďalšia novinka! :) 

NOVINKY V DIGITÁLNOM SVETE Nikola Kunetková | 24.11.2020

Vo svete online sa neustále niečo deje, mení a človek už ani nevie pomaly sledovať všetky tie aktualizácie. Čo by ste však povedali na miznúce správy ihneď potom, ako si ich dotyčná osoba prečíta? 

POČULI STE O PLATFORME ONLYFANS? Nikola Kunetková | 20.11.2020

V digitálnom svete ste už určite zachytili platformu, alebo teda aplikáciu OnlyFans. Jedna z najmladších sociálnych sietí sa väčšine spojí s nahým telom, no vaša tvorba sa nemusí zameriavať len na to. 

Ako správne zvoliť HASHTAGY na Instagrame? Nikola Kunetková | 13.11.2020

Spočiatku hashtagy vyzerali skôr ako trend mileniánov, no dnes ich používa celý svet. Známa mriežka sa stala akousi nutnosťou, ktorú používame denne. Pomocou nej vieme vyhľadať témy, ktoré nás zaujímajú a taktiež priniesť organickú návštevnosť na náš Instagram, či web. 

AKO NA (ne)GRAFIKU? Nikola Kunetková | 06.11.2020

Povedzme si úprimne, bez úpravy fotiek dnes človek ďaleko nezájde. Či už ide o jednoduchú úpravu fotiek, rôzne grafické úpravy, alebo pokročilejší dizajn, ako to však viete urobiť jednoduchšie? 

Super Instagram BIO? Nikola Kunetková | 30.10.2020

Popis profilu, teda BIO je veľmi dôležitou súčasťou vášho Instagram profilu. Je to prvá vec, ktorú užívateľ vidí keď klikne na váš profil, preto je dobré sa s tým trošku vyhrať. Súčasťou je profilová fotografia, názov, užívateľské meno, bio/popis a webová stránka. Samotné bio by malo mať do 150 znakov, ale máte viacero možností ako to môžete využiť. Hlavné je zaujať a povedať to podstatné. 

AKO NA KREATÍVNE INSTA STORIES? Nikola Kunetková | 23.10.2020

V digitálnom marketingu sú stories a video jednoducho MUST HAVE, o ktorom sa už ani nediskutuje. Nápadov a trikov je skutočne mnoho. My vám taktiež pár z nich predstavíme a veríme, že vďaka nim budú vaše stories ešte atraktívnejšie.  

AKO VYTVORIŤ SÚŤAŽ NA INSTAGRAM? Nikola Kunetková | 15.10.2020

Instagramové súťaže sú akýsi novodobý trend, ktorý môže robiť skutočne každý. Je síce pravdou, že followeri a srdiečka nie sú predaje, ale algoritmy na vašom Instagrame vám vedia priniesť potenciálnych zákazníkov a návštevnosť vašej stránky.  

AKO NAKOPNÚŤ SVOJU KREATIVITU? Matej Vittek | 09.10.2020

Je veľmi veľa odporúčaní a rád ako byť kreatívny, no najlepšie funguje to, čo si vyskúšate a overíte na vlastnej koži. Niekomu to ide jednoduchšie, niekomu trošku ťažšie. Ako aj každá činnosti, aj kreativita sa dá precvičovať.

AKO VYTVORIŤ KVALITNÝ CONTENT? Matej Vittek | 01.10.2020

Vytváranie obsahu, náhodné pridávanie fotiek, videí či článkov je jedna vec, ale tvorba kvalitného obsahu si vyžaduje oveľa viac úsilia. Ak chcete vytvoriť kvalitný content, musíte však myslieť na viac detailov. Ako teda na to? 

AKO ZAČAŤ S BLOGOM ZADARMO? Matej Vittek | 24.9.2020

Dobrou správou je, že začať s blogom nie je vôbec také zložité ako sa na prvý pohľad môže zdať. Na začiatok nepotrebujete žiadne skúsenosti s javascriptom, ccs alebo html, pretože môžete využiť hneď niekoľko jednoduchých možností a to úplne zadarmo. 

Top aplikácie na úpravu INSTA STORIES Nikola Kunetková | 17.9.2020

To, že sa zdieľanie každodenných aktivít, cestovania či koncertov na Instagram stalo akousi súčasťou dnešného sveta hovoriť nemusíme. Vďaka príbehov na Instagrame si viete zabezpečiť slušnú návštevnosť a ak ste dostatočne aktívny, Instagram vás za to rád odmení. Ako však Insta „storky“ dotiahnuť k dokonalosti? 

3 SUPER APLIKÁCIE NA ÚPRAVU FOTIEK V MOBILE Administrator | 14.9.2020

Pri vymoženostiach dnešných smartfónov sa nie je čomu čudovať, že väčšina ľudí už ani fotoaparát nepotrebuje. Kvalita fotoaparátu sa stala jedným z najdôležitejších parametrov, pri kúpe mobilného telefónu. Veľakrát ani nie je vidno rozdiel, a na takom výlete to ušetrí celkom veľa miesta, no nie? :) Ako však fotky z mobilu dotiahnuť k dokonalosti? Stačia vám jednoduché aplikácie a môžete veselo začať upravovať!

Prečo ste mali blogovať už včera? Nikola Kunetková | 08.9.2020

Každý, kto vám radí aby ste začali písať blog, vám radí dobre. My vám vysvetlíme prečo. Nový obsah na webe napríklad vo forme článku na blogu je ako vklad na sporiaci účet. Keď pridáte jeden poviete si: “To je zbytočnosť, to nič neprinesie. ” Ak však budete pridávať pravidelne, úroky začnú naskakovať a vaša investícia sa začne vracať. A to dlhodobo!

Influenceri ako veľký marketingový trend? Nikola Kunetková | 04.9.2020

Práca s blogermi a influencermi sú trend digitálnej doby. Pre značku je však veľmi dôležité, akého influencera alebo blogera si vyberie. Reklama prostredníctvom internetovej hviezdy môže priniesť rovnaké výsledky, ako reklama v televízií. Ako však vybrať správneho kandidáta na pripadnú spoluprácu? 

Prečo používať Instagram Reels? Nikola Kunetková | 24.8.2020

To, že Instagram patrí medzi najväčšie sociálne siete na svete nie je žiadnym tajomstvom. Aj preto sa snaží využiť všetky spôsoby, ako udržať užívateľov na svojej platforme. Všetci určite poznáte snapchat, v ktorom môžete ukladať alebo posielať svoje príbehy, a po 24 hodinách zmiznú. Pripomína vám to niečo? Podobne ako so stories zo snapchatu sa Facebook inšpiroval aj teraz. Instagram Reels ako nový TikTok?

Facebook pohotovo reaguje na potreby svojich používateľov Dominika Slavkovská | 31.7.2020

Už sme si zvykli na to, že Facebook neustále prichádza so zlepšeniami, ktoré sa užívateľom veľmi páčia. 

Aj negatívna reklama je pozitívna reklama, ktorá vás posúva Dominika Slavkovská | 27.7.2020

Počas minulého týždňa médiami preletela zaujímavá správa, ktorá hovorila o tom, že marketing sa dostal už aj do Bieleho domu. Americká značka Goya začala podporovať súčasného amerického prezidenta Donalda Trumpa. 

Hudobný priemysel sa raduje. Vznikla veľká spolupráca Dominika Slavkovská | 24.7.2020

Túto správu potvrdila globálna licenčná zmluva, ktorá by mala posilniť spoluprácu pri zavádzaní nových funkcií. 

Konečne sme sa dočkali Snapchat Minis. Na čo sa môžme tešiť? Dominika Slavkovská | 21.7.2020

Počas minulého mesiaca Snapchat predstavil na svojom partnerskom summite svoje nadchádzajúce „Snapchat Minis“, ktoré sú mikro verziami aplikácií, ktoré boli vytvorené v rámci Snapchatu.

Na marketingový model See Think Do Care netreba zabúdať. Prečo je dôležitý? Dominika Slavkovská | 08.7.2020

Na začiatku každého online marketingového projektu máme množstvo otázok, ktoré si potrebujeme zodpovedať, presnejšie zadefinovať. Potrebujeme si efektívne zadefinovať kľúčové veci, ktoré sú pre nás dôležité a na ktoré nemôžme zabudnúť. 

Toto sú najčastejšie chyby reklamy na Facebooku Dominika Slavkovská | 07.7.2020

Reklamy na Facebooku patria medzi skvelú propagačnú možnosť. Môžu vám priniesť množstvo výhod, pokiaľ ide o zvýšenie povedomia o vašej značke a zvýšenie predaja. Nie všetky reklamy na Facebooku majú rovnaký efekt, pretože sa od seba líšia, boli vytvorené odlišne. Nikdy sa nemôžete spoliehať na to, že keď vaša reklama bola raz úspešná – bude úspešná vždy.  

Spoločnosť Google pridala do výsledkov vyhľadávania nové štítky na kontrolu pravdivosti obrázkov Dominika Slavkovská | 23.6.2020

Fotografie a videá na internete poskytujú ľuďom zdroj informácií. Poskytujú im informácie napríklad o tom, čo sa deje vo svete. Sila vizuálu má aj v médiách svoje nástrahy - najmä ak hovoríme o pravdivosti uvedených údajov, obrázkov, videí... 

Google začal bojovať s Pinterestom. Porazí Google Pinterest? Dominika Slavkovská | 19.6.2020

Počas uplynulých rokov Google sledoval situáciu okolo Pinterestu. Najskôr išlo o platformu s jednoduchými funkciami, kde sa ľudia mohli podeliť o svoje záujmy s ostatnými. Google však niekde urobil chybu. Dôsledne sa o túto platformu nezaujímal, pretože by zistil, aké výhody ponúka Pinterest svojim užívateľom. 

Ako získať nových online klientov? Matej Vittek | 16.6.2020

Touto otázkou sa pred vypuknutím koronavírusu zaoberali len spoločnosti, ktoré boli zamerané predovšetkým na e-commerce. Túto otázku dnes rieši každá spoločnosť – netýka sa to len Slovenska, týka sa to celého sveta. V tomto článku si môžete prečítať, aké sú vaše možnosti na získavanie nových klientov v online prostredí. Sme si takmer istý, že niektorá z našich rád sa bude hodiť práve vám.

Facebook pomáha firmám ľahšie komunikovať so svojimi zákazníkmi prostredníctvom aplikácie Messenger Dominika Slavkovská | 16.6.2020

Facebook týmto krokom uľahčuje správcom stránok odpovedanie na správy pomocou nového a jednoduchého prepínania účtov, ktoré umožňuje prepínanie medzi osobnými a obchodnými/firemnými účtami priamo v Messengeri.

Biznis a koronavírus: Takto to vnímame my v ARTEXE Dominika Slavkovská | 10.6.2020

Kríza zasiahla každého z nás. Všetci musíme vynakladať veľké úsilie na to, aby sme sa udržali. Musíme robiť všetko pre to, aby nás konkurencia neprevalcovala. 

Instagram testuje novú funkciu. Čo to bude tentokrát? Dominika Slavkovská | 04.6.2020

Integrovanie aplikácii sa tento týždeň opäť posunulo o malý krok vpred. Instagram testuje novú funkciu, ktorá by mala umožňovať pozeranie správ z Messengera v priečinku doručenej pošty - priamo v Instagram Direct.

Nová aplikácia Facebooku je zameraná na zapojenie sa do živých udalostí Dominika Slavkovská | 01.6.2020

Experimentálny team Facebooku NPE vydal v poradí svoju ôsmu aplikáciu s novým sprievodným nástrojom pre živé vysielanie. Aplikácia dostala názov „miesto konania“.

Krátky a prehľadný marketingový slovník, ktorý vám pomôže zorientovať sa Dominika Slavkovská | 27.5.2020

Pripravili sme si pre vás pár pojmov, ktoré sme sa vám snažili čo najjednoduchšie vysvetliť. Zistili sme, že aj v súčasnej modernej online dobe má veľa ľudí problém s týmito pojmami. Veríme, že vám pri niečom pomôžu, že vás niečo nové naučia, obohatia vás o nové poznatky. 

Facebook je k ľuďom znova o čosi bližšie Dominika Slavkovská | 25.5.2020

Vaše príspevky na Facebooku nedosahujú také výsledky, aké by ste si želali? Vaše príspevky oslovujú malý okruh ľudí? Chcete zvýšiť dostupnosť svojich príspevkov?

Zdieľajte svojho personalizovaného Avatara na svojom Facebooku v komentároch a príbehoch Dominika Slavkovská | 19.5.2020

Facebook potešil všetkých svojich fanúšikov tým, že im umožnil vytvoriť si vlastného Avatara, ktorého si môžu pridať do svojich nálepiek a tie zdielať v svojich komentároch či príbehoch na sociálnej sieti.

Je to oficiálne! Facebook zakúpil platformu Giphy Dominika Slavkovská | 18.5.2020

Facebook chce databázu Giphy začleniť do svojich platforiem. Cena však nie je známa. Odhaduje sa, že sa cena vyšplhala až na 400 miliónov dolárov, čo je v prepočte približne 370 miliónov eur. 

Instagram umožňuje nové video funkcie Dominika Slavkovská | 15.5.2020

Instagram posledné týždne úpenlivo pracoval na tom, aby sa videa z live vysielania mohli ukladať do IGTV. 

Bezplatné kurzy od Google vám pomôžu rásť Dominika Slavkovská | 15.5.2020

Svet sa ešte stále nevrátil do normálnych koľají. Ľudia sa nemôžu zúčastňovať podujatí, akcií, školení, nemôžu sa vzdelávať na kurzoch... 

Google pridal do prehliadača Chrome novú možnosť skupinových a farebných kariet Dominika Slavkovská | 14.5.2020

Aj vám sa stáva, že si otvoríte niekoľko kariet a následne nemáte ani tušenie, čo je čo, prečo ste si všetky karty pootvárali? Ak ste na túto otázku odpovedali áno – nová funkcia je presne stvorená pre vás. 

Facebook uvádza na trh nové nástroje podpory pre malé a stredné podniky Dominika Slavkovská | 14.5.2020

Facebook predstavil novú nálepku „Support Small Business“ pre Instagram, ktorá obsahuje nielen samotnú novú nálepku, ale tiež umožňuje používateľom zdieľať miniatúrne obrázky posledných troch príspevkov na Instagrame z firmy, ktorú sa rozhodnú zvýrazniť v rámci svojich príbehov. 

Konverzia a konverzný pomer Dominika Slavkovská | 12.5.2020

Konverzia a konverzný pomer majú v oblasti merania výsledkov v online marketingu veľký význam. K čomu nám môžu pomôcť? 

Google aktualizoval svoju aplikáciu Google Lens Dominika Slavkovská | 11.5.2020

Reč je o inteligentnej aplikácii, ktorá dokáže za vás preložiť text, vyhľadať dôležité informácie o produktoch, dokáže identifikovať neznáme predmety - všetko prostredníctvom kamery na vašom smartfóne. Aplikácia sa od minulého týždňa pýši novými funkciami.

TOTO sú najčastejšie chyby copywriterov Dominika Slavkovská | 07.5.2020

Napísať kvalitný text je pre každého z nás vždy poriadna výzva. Prostredníctvom textu odovzdávame čitateľovi to, čo je pre nás v danej téme dôležité. 

SEO CHECKLIST PRE ROK 2020 Dominika Slavkovská | 05.5.2020

Na začiatku si povedzme, prečo sme sa rozhodli tento článok napísať. V súčasnej dobe, dobe koronavírusu robíme všetko preto, aby sa nám darilo. Snažíme sa zlepšovať naše služby, snažíme sa o to, aby boli naši klienti s našou odvedenou prácou spokojní. V našej marketingovej agentúre ARTEXE sme sa rozhodli, že vám pomôžeme zvýšiť vašu ale aj našu organickú návštevnosť prostredníctvom SEO. 

Poznáme čas, kedy je najlepšie uverejňovať príspevky na sociálnych sieťach počas koronavírusu Dominika Slavkovská | 28.4.2020

Dá sa povedať, že súčasná doba ovplyvňuje všetko okolo nás - výnimkou nie sú ani sociálne siete. 

Facebook predstavuje Messenger Rooms Dominika Slavkovská | 27.4.2020

Facebook reaguje na situáciu vo svete prostredníctvom svojej novej služby. V rámci tejto služby budete môcť počas jedného uskutočneného videohovoru stretnúť až 50 účastníkov.

E-mail marketing Dominika Slavkovská | 21.4.2020

Ak sa pohybujete vo svete marketingu – o e-mail marketingu ste už určite niečo počuli. E-mail patrí hneď po telefóne k najosobnejším kontaktom, ktoré môžete so svojim klientom, zákazníkom naviazať. 

Linkbuilding – tvorba spätných odkazov Dominika Slavkovská | 21.4.2020

Linkbuilding stále neoddeliteľne patrí medzi najdôležitejšiu časť optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). 

Čo je virtuálna prehliadka a prečo je užitočná pre váš biznis? Administrator | 05.5.2020

Predstavte, že z pohodlia vášho domova, či kancelárie po prvýkrát vstúpite na rôzne miesta - reštaurácie, obchody, hotely alebo iné priestory. Môžete sa porozhliadať vôkol seba. Pristúpiť o krok bližšie k objektom, ktoré vidíte. Prechádzať cez miestnosti. Všetko robíte prostredníctvom obrazovky počítača alebo vášho smartfónu. Táto vychytávka 21. storočia sa nazýva virtuálna prehliadka.

Ako si správne vybrať digitálnu agentúru v roku 2020 Tomáš Janičko | 30.4.2020

Čo si budeme hovoriť, výber správnej digitálnej agentúry v dnešnej korona dobe nie je ľahkým rozhodnutím, najmä ak je to po prvýkrát. Na trhu je aktuálne veľké množstvo agentúr s ktorými by ste mohli spolupracovať. Po korone ich pravdepodobne bude menej a aj preto je v tomto kritickom období veľmi dôležité zvážiť pre ktorú agentúru sa rozhodnete.

Korona, karanténa, kreativita ... Tomáš Janičko | 30.4.2020

Kreativita karanténu nepozná, pozrite si výber kreatívy z celého sveta s tématikou korona vírusu. 

Nemuseli sme investovať ani cent do kreditu na reklamnú podporu zobrazení Tomáš Janičko | 19.5.2020

PPC kampane sme úspešne spustili a optimalizovali, tak sme spolu s klientom KOCHT začali vymýšľať ďalšie aktivity. 

REPORT – základný kameň pre vyhodnocovanie úspešnosti kampane, web stránky, optimalizácie pre vyhľadávače.... Tomáš Janičko | 30.4.2020

Kvalitné informácie spracované do prehľadných reportov nám pomáha vyladiť všetky online aktivity na maximum. A je jedno či ide o ppc kampaň, tvorbu eshopu alebo webstránky, seo či monitoring konkurencie. 

Zahviezdiť môžete veľmi jednoducho – pomocou TEXTU Dominika Slavkovská | 19.5.2020

Najprv než prejdeme k tomu, ako tvoríme text my, povedzme si pár slov na úvod.  

Ako vytvoriť WEB stránku? Matej Vittek | 30.4.2020

Univerzálna odpoveď, ako vytvoriť web stránku neexistuje. My vám však priblížime, ako tvoríme weby v ARTEXE. Pokúsime sa vám vysvetliť, prečo sme si zvolili takýto postup práce a priblížime vám, čo vám náš web môže priniesť.

Koronavírus z pohľadu digitálnej gentúry Tomáš Janičko | 30.4.2020

Ľudí dnes nezaujíma vaša reštaurácia, cestovná kancelária, bar, obchod s módou či akýkoľvek iný podnik, ktorý sa dostal do ťažkej situácie. Poradíme vám, ako to zmeniť.