Facebook je k ľuďom znova o čosi bližšie Dominika Slavkovská | 25.5.2020

Vaše príspevky na Facebooku nedosahujú také výsledky, aké by ste si želali? Vaše príspevky oslovujú malý okruh ľudí? Chcete zvýšiť dostupnosť svojich príspevkov?

Zdieľajte svojho personalizovaného Avatara na svojom Facebooku v komentároch a príbehoch Dominika Slavkovská | 19.5.2020

Facebook potešil všetkých svojich fanúšikov tým, že im umožnil vytvoriť si vlastného Avatara, ktorého si môžu pridať do svojich nálepiek a tie zdielať v svojich komentároch či príbehoch na sociálnej sieti.

Je to oficiálne! Facebook zakúpil platformu Giphy Dominika Slavkovská | 18.5.2020

Facebook chce databázu Giphy začleniť do svojich platforiem. Cena však nie je známa. Odhaduje sa, že sa cena vyšplhala až na 400 miliónov dolárov, čo je v prepočte približne 370 miliónov eur. 

Instagram umožňuje nové video funkcie Dominika Slavkovská | 15.5.2020

Instagram posledné týždne úpenlivo pracoval na tom, aby sa videa z live vysielania mohli ukladať do IGTV. 

Bezplatné kurzy od Google vám pomôžu rásť Dominika Slavkovská | 15.5.2020

Svet sa ešte stále nevrátil do normálnych koľají. Ľudia sa nemôžu zúčastňovať podujatí, akcií, školení, nemôžu sa vzdelávať na kurzoch... 

Google pridal do prehliadača Chrome novú možnosť skupinových a farebných kariet Dominika Slavkovská | 14.5.2020

Aj vám sa stáva, že si otvoríte niekoľko kariet a následne nemáte ani tušenie, čo je čo, prečo ste si všetky karty pootvárali? Ak ste na túto otázku odpovedali áno – nová funkcia je presne stvorená pre vás. 

Facebook uvádza na trh nové nástroje podpory pre malé a stredné podniky Dominika Slavkovská | 14.5.2020

Facebook predstavil novú nálepku „Support Small Business“ pre Instagram, ktorá obsahuje nielen samotnú novú nálepku, ale tiež umožňuje používateľom zdieľať miniatúrne obrázky posledných troch príspevkov na Instagrame z firmy, ktorú sa rozhodnú zvýrazniť v rámci svojich príbehov. 

Konverzia a konverzný pomer Dominika Slavkovská | 12.5.2020

Konverzia a konverzný pomer majú v oblasti merania výsledkov v online marketingu veľký význam. K čomu nám môžu pomôcť? 

Google aktualizoval svoju aplikáciu Google Lens Dominika Slavkovská | 11.5.2020

Reč je o inteligentnej aplikácii, ktorá dokáže za vás preložiť text, vyhľadať dôležité informácie o produktoch, dokáže identifikovať neznáme predmety - všetko prostredníctvom kamery na vašom smartfóne. Aplikácia sa od minulého týždňa pýši novými funkciami.

TOTO sú najčastejšie chyby copywriterov Dominika Slavkovská | 07.5.2020

Napísať kvalitný text je pre každého z nás vždy poriadna výzva. Prostredníctvom textu odovzdávame čitateľovi to, čo je pre nás v danej téme dôležité. 

SEO CHECKLIST PRE ROK 2020 Dominika Slavkovská | 05.5.2020

Na začiatku si povedzme, prečo sme sa rozhodli tento článok napísať. V súčasnej dobe, dobe koronavírusu robíme všetko preto, aby sa nám darilo. Snažíme sa zlepšovať naše služby, snažíme sa o to, aby boli naši klienti s našou odvedenou prácou spokojní. V našej marketingovej agentúre ARTEXE sme sa rozhodli, že vám pomôžeme zvýšiť vašu ale aj našu organickú návštevnosť prostredníctvom SEO. 

Poznáme čas, kedy je najlepšie uverejňovať príspevky na sociálnych sieťach počas koronavírusu Dominika Slavkovská | 28.4.2020

Dá sa povedať, že súčasná doba ovplyvňuje všetko okolo nás - výnimkou nie sú ani sociálne siete. 

Facebook predstavuje Messenger Rooms Dominika Slavkovská | 27.4.2020

Facebook reaguje na situáciu vo svete prostredníctvom svojej novej služby. V rámci tejto služby budete môcť počas jedného uskutočneného videohovoru stretnúť až 50 účastníkov.

E-mail marketing Dominika Slavkovská | 21.4.2020

Ak sa pohybujete vo svete marketingu – o e-mail marketingu ste už určite niečo počuli. E-mail patrí hneď po telefóne k najosobnejším kontaktom, ktoré môžete so svojim klientom, zákazníkom naviazať. 

Linkbuilding – tvorba spätných odkazov Dominika Slavkovská | 21.4.2020

Linkbuilding stále neoddeliteľne patrí medzi najdôležitejšiu časť optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). 

Čo je virtuálna prehliadka a prečo je užitočná pre váš biznis? Matej Vittek | 05.5.2020

Predstavte, že z pohodlia vášho domova, či kancelárie po prvýkrát vstúpite na rôzne miesta - reštaurácie, obchody, hotely alebo iné priestory. Môžete sa porozhliadať vôkol seba. Pristúpiť o krok bližšie k objektom, ktoré vidíte. Prechádzať cez miestnosti. Všetko robíte prostredníctvom obrazovky počítača alebo vášho smartfónu. Táto vychytávka 21. storočia sa nazýva virtuálna prehliadka.

Ako si správne vybrať digitálnu agentúru v roku 2020 Tomáš Janičko | 30.4.2020

Čo si budeme hovoriť, výber správnej digitálnej agentúry v dnešnej korona dobe nie je ľahkým rozhodnutím, najmä ak je to po prvýkrát. Na trhu je aktuálne veľké množstvo agentúr s ktorými by ste mohli spolupracovať. Po korone ich pravdepodobne bude menej a aj preto je v tomto kritickom období veľmi dôležité zvážiť pre ktorú agentúru sa rozhodnete.

Korona, karanténa, kreativita ... Tomáš Janičko | 30.4.2020

Kreativita karanténu nepozná, pozrite si výber kreatívy z celého sveta s tématikou korona vírusu. 

Nemuseli sme investovať ani cent do kreditu na reklamnú podporu zobrazení Tomáš Janičko | 19.5.2020

PPC kampane sme úspešne spustili a optimalizovali, tak sme spolu s klientom KOCHT začali vymýšľať ďalšie aktivity. 

REPORT – základný kameň pre vyhodnocovanie úspešnosti kampane, web stránky, optimalizácie pre vyhľadávače.... Tomáš Janičko | 30.4.2020

Kvalitné informácie spracované do prehľadných reportov nám pomáha vyladiť všetky online aktivity na maximum. A je jedno či ide o ppc kampaň, tvorbu eshopu alebo webstránky, seo či monitoring konkurencie. 

Zahviezdiť môžete veľmi jednoducho – pomocou TEXTU Dominika Slavkovská | 19.5.2020

Najprv než prejdeme k tomu, ako tvoríme text my, povedzme si pár slov na úvod.  

Ako vytvoriť WEB stránku? Matej Vittek | 30.4.2020

Univerzálna odpoveď, ako vytvoriť web stránku neexistuje. My vám však priblížime, ako tvoríme weby v ARTEXE. Pokúsime sa vám vysvetliť, prečo sme si zvolili takýto postup práce a priblížime vám, čo vám náš web môže priniesť.

Koronavírus z pohľadu digitálnej gentúry Tomáš Janičko | 30.4.2020

Ľudí dnes nezaujíma vaša reštaurácia, cestovná kancelária, bar, obchod s módou či akýkoľvek iný podnik, ktorý sa dostal do ťažkej situácie. Poradíme vám, ako to zmeniť.