TOMÁŠ JANIČKO
CEO

ARTEXE vznikla s cieľom vytvárať tie najlepšie projekty pre web, mobil a nositeľné zariadenia. Sme pripravení zvládnuť aj tie najväčšie výzvy digitálnej éry 21. storočia.

MATEJ VITTEK
SENIOR DESIGNER

Ako povedal Cicero: "Šťastný život si staviame na duševnom pokoji" a Matej je živý príklad toho, ako sa dajú s pokojom na duši zvládnuť aj tie najnáročnejšie projekty. Už v 14 rokoch začal tušiť, že ho dizajn baví najviac a tomu prispôsobil aj svoje štúdium. Počas našej spolupráce dokázal, že sa naňho môžeme na 100% spoľahnúť. Najradšej prepája kreativitu s použiteľnosťou.

VLADIMÍR VRÁB
SENIOR DEVELOPER

Vlado je všetko len nie typický programátor. Má frajerku, športuje, sranduje a pri tom je nabitý skúsenosťami, znalosťami a chuťou v živote niečo dosiahnuť. V súčasnosti se venuje najmä vývoju tých najnáročnejších aplikácií ako je informačný sýstém, CRM a CMS. Jeho kód je vyladený ako švajčiarske hodinky :) Riadi sa mottom: "V kóde je pravda."

ALENKA MAŤKOVÁ
SOCIAL MEDIA

Alenka má na starosti najmä správu sociálnych sietí a administratívnu časť niektorých projektov. Výraznou mierou sa podieľala na náročných projektoch akými boli napríklad Interaktívne cvičenia pre stredné školy.

SIMONA STRIHOVSKÁ
DESIGNER

Simonka k nám prišla ako stážistka a už neodišla :) Je kreatívnou študentkou dizajnu na STU v Bratislave. Má originálne a inovatívne nápady. Vďaka nej majú naše dizajny svoju osobnosť.

PAVLÍNA KVAČKAYOVÁ
PROJECT MANAGER

Pavlinka bola súčasťou ARTEXE ešte pred jej vznikom. Je to stelesnená profesionalita a zodpovednosť. Má na starosti rôzne projekty, pri ktorých využíva najmä svoje právnické vzdelanie.

ADAM JANIČKO
DEVELOPER

Adam je inteligentný mladý študent, ktorý sa popri vysokej škole venuje aj niektorým naším menším projektom v oblasti softvéru.

CAPO & KIKI
RIADITELIA ŠŤASTIA

Capo & Kiki prišli do nášho tímu v roku 2015 a majú na starosti dobrú atmosféru v našej kancelárii. Nedarí sa im to len vtedy, ak im zabudneme kúpiť ich obľúbenú dobrotu :)