Sociálne siete

maximum pre začiatočníkov

Chcete vedieť ako vyťažiť zo sociálnych sietí maximum? Všetko o sociálnych sieťach a tvorbe contentu od základov pre každého.

199€

Čo vám prinesie školenie:

Všeobecné a praktické odporúčania pre sociálne siete. Vysvetlenie funkcionality a efektívneho využitia sociálnych sieti (IG, FB, TIKTOK, LINKEDIN)

Definícia užívateľov jednotlivých platforiem, ktorá vám pomôže pochopiť použiteľnosť jednotlivých sietí.

Poskytneme vám všeobecné odporúčania na efektívne využívanie sociálnych sietí vrátane frekvencie zverejňovania príspevkov, kvality obsahu a interakcie s publikom.

Po absolvovaní školenia budete mať lepší prehľad a ten zefektívni vašu komunikáciu či samotú prácu na sociálnych sieťach.

Pre koho je školenie určené:

Začínajúci podnikatelia a jednotlivci, ktorí sa chcú naučiť správne pracovať so sociálnymi sieťami.

Čo je obsahom školenia:

2 hodinová prednáška.

Odporúčania pre príspevky, videá, príbehy a súťaže.

Tipy na interakciu s publikom

Mohlo by vás zaujímať:

Sociálne siete na mieru

Sociálne siete v praxi a konkrétne odporúčania pre vašu firmu. Na základe krátkeho rozhovoru v úvode školenia, analyzujeme vhodnosť a možnosti využívania sociálnych sietí presne pre vašu firmu.

Sociálne siete na mieru
+ mesačný plán

Sociálne siete v praxi! Na základe krátkeho rozhovoru v úvode školenia, konkrétne odporúčíme efektívne možnosti využívania sociálnych sietí pre vašu firmu s vypracovanou mesačnou stratégiu a kalendárom príspevkov.

VLASTNÝ ESHOP
Všetko, čo potrebujete vedieť

Zvažujete založenie eshopu, ale neviete či a ako začať? Podelíme sa s vami o naše bohaté skúsenosti z e-commerce biznisu.

zmysluplné partnerstvá prinášajú výsledky. 

Počas našej viac ako 10 ročnej cesty sme pomáhali plniť ciele aj týmto značkám.