UX dizajn

Dizajn užívateľskej skúsenosti je jeden z hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú úspešnosť riešenia. V procese tvorby je dôležité vedieť, pre koho tvoríme a aké majú užívatelia očakávania. To plati pre web stránku aj web aplikáciu. 

kontaktovať

UX dizajn

Dizajn užívateľského rozhrania je kľúč k funkčnosti webových projektov. Užívateľ, ktorý nenašiel čo hľadal odchádza preč.

Prvým krokom navrhovania je wireframe (drôtený model rozhrania). Wireframe je prechádza testovaním a klientským schvaľovaním. Odsúhlaesný návrh spracujeme do finálneho (UI) používateľského rozhrania. 


kontaktovať

Máme skúsenosti

Máme za sebou desiatky wireframeov, rôzne testovania použiteľnosti a analýzy správania návštevníkov webových stránok a aplikácií.
Navrhneme alebo vylepšíme akýkoľvek webový projekt. 

Branding

Pre vytvorenie úspešného brandu je potrebné vystihnúť podstatu značky a navrhnúť súbor pravidiel, ktorý bude konzistente podporovať jej vystupovanie. Cieľom našich brandingových aktivít je vytvárať značky, ktoré si ľudia pamätajú.

Printová grafika

Máme bohaté skúsenosti s printovou grafikou v rámci interiéru aj exteriéru. Vytvorili sme rôzne billboardy, reklamné banneri, roll up systémy, pop up systémy, navigačné tabule brožúry, či publikácie. Našu prácu môžete vidieť napríklad v Zoo Bojnice.

kontaktovať

Corporate identity

Firemná identita je základným komunikačným kameňom každej spoločnosti. Nie je to len vytvorenie loga alebo vizitiek. Je to ucelený súbor pravidiel od dizajnu cez komunikáciu až po interné hodnoty. Je dôležité zadefinovať vystupovanie vašej spoločnosti tak, aby bola nezameniteľná a rozpoznateľná.

kontaktovať