ARTEXE s.r.o. využíva súbory cookies na zlepšenie zážitku z vašej návštevy. Pokračovaním v používaní našich stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies.

UX dizajn

Používateľ, ktorý nenašiel to, čo hľadá, odchádza preč. Webstránky či webové aplikácie preto tvoríme podľa očakávaní a potrieb koncových zákazníkov. Pri každom projekte zároveň dbáme na testovanie, aby sme si boli istí, že dosiahneme požadovaný výsledok.

kontaktovať

UX dizajn

Individuálny prístup

Pracovali sme na webových stránkach, banneroch, aplikáciách či plagátoch. Nikdy to však nebolo podľa šablóny. Ku každému klientovi a projektu pristupujeme individuálne. Na základe šablón totiž iba ťažko spravíte dizajn, ktorý niekomu vyrazí dych.

Branding

Ak chcete vytvoriť úspešný brand, musíte pripraviť súbor pravidiel, ktorými sa bude riadiť. Najdôležitejšie však je to, aby na konci tohto procesu vznikla značka, ktorú si ľudia zapamätajú a budú mať radi.

Printová grafika

S printovou grafikou máme bohaté skúsenosti. Okrem iného sme pracovali na najrôznejších bilbordoch, roll-upoch, navigačných tabuliach či brožúrach. Výsledky našej práce si môžete pozrieť napríklad v Zoo Bojnice.

kontaktovať

Corporate identity

Ak máte logo a vizitky, neznamená to, že máte aj firemnú identitu. Tento pojem totiž okrem dizajnu zahŕňa aj spôsob komunikácie či interné hodnoty. Tvorba firemnej identity chvíľu trvá, ale iba vďaka nej si môžete byť istí, že vaša spoločnosť bude nezameniteľná a jasne rozpoznateľná.

kontaktovať