CINEMA DESIGN

Firma Cinema Design je líder vo svete luxusného zvuku a obrazu. Tvorí unikátne privátne kiná a inteligentné domácnosti. Vytvorili sme im web zodpovedajúci tým najnáročnejším požiadavkám luxusného segmentu.

OTVOR WEB

ZOO BOJNICE

Doporučujeme Vám návštevu Bojníc. Pri návšteve si určite všimnete prácu, za ktorou stojí náš ARTEXE tím. Zastrešili sme grafiku, špeciálnu potlač skla, bannerov a komatexu.

 • 0 m2

  návrh a výroba
  bannerov do exteriéru

 • 0 m2

  návrh a výroba
  komatexových tabulí

 • 0 m2

  návrh, výroba a montáž
  potlačených sklenených tabulí


 • 0 ks

  návrh a výroba
  informačných tabulí

 • 0 ks

  návrh a výroba
  roll up systémov

 • 0 ks

  návrh a výroba
  pop up systémov

MARCO MIRELLI

So spoločnosťou MARCO MIRELLI spolupracujeme od vzniku našej agentúry. Nasadili sme im náš informačný systém EFEKTO, spravujeme PPC kampane, newslettre, youtube channel a podieľame sa na správe a vývoji ich web stránky.

HERINGH TEAM

Firma Heringh team sa zaoberá dovozom a predajom nových a zánovných luxusných motorových vozidiel. Vytvorili sme pre ňu logo zodpovedajúce nárokom ich klientely. Celý proces vyústil do vydareného emblému.


SANCORE SLOVAKIA

Pre spoločnosť SANCORE SLOVAKIA sme vytvorili prehľadávač internetových stránok a ich registrov za účelom zautomatizovania a zrýchlenia procesov vo firme. Kód a funkčnosť bola prispôsobená na mieru podľa požiadaviek klienta.

VOZE

Firma VOZE sa zaoberá využitím obnoviteľných zdrojov energie, poskytuje poradenstvo v oblasti dotácií pre záujemcov. Vytvorili sme im komplexnú firemnú identitu od názvu, loga, dizajn manuálu až po web stránku.

OTVOR WEB

INTERAKTÍVNE CVIČENIA

Pre Strednú odbornú školu v Pieštanoch sme vytvorili systém na tvorbu interaktívnych cvičení. Dohliadali sme pri tom na nároky dnešných študentov. Dizajnovali sme to práve pre nich.

 • 0

  interaktívnych úloh

 • 0

  otestovaných študentov

 • 0

  multimediálnych
  pracovných listov

MEDIÁLNY TRÉNING

Bol zameraný na mediálnu komunikáciu cez tradičné a nové médiá s domácim aj zahraničným publikom v špecifickom kontexte predsedníctva Slovenskej republiky v Rade Európskej únie.

 • 0

  tréningových hodín

 • 0

  ministerstiev a štátnych inštitúcií

 • 0

  účastníkov (štátni tajomníci, veľvyslanci, hovorcovia...)


Pre firmu Study in slovakia sme implementovali informačný systém EFEKTO, vytvorili webovú stránku a logotyp. Komplexné služby zefektívnili prácu s novými i existujúcimi zákazníkmi.

OTVOR WEB

PEGGY GÉLY

Vytvorili sme dizajn obalu pre sériu 8 druhov masážnych gélov. Masážne gély sú vhodné na ručné rehabilitačné masáže.

OTVOR WEB

HUSTRA

Firma HuStra, ktorá je lídrom v oblasti výroby nadstavieb na nákladné a užitkové vozidlá, potrebovala webovú stránku zodpovedajúcu ich kvalite a profesionalite, presvedčte sa sami či sa nám to podarilo. Pre potreby projektu sme implementovali náš vlastný CMS systém KONTENTO.

OTVOR WEB

BISTRO RAMBUS

Moderná zahraničná kuchyňa, prvotriedna kvalita a inovatívny prístup ku gastronómií zosobňuje Bistro Rambus v Seredi. Kde presne ich nájdete sa dozviete na webe, ktorý sme pre nich upiekli.

OTVOR WEB