O klientovi

Marco Mirelli je slovenským lídrom vo svete odievania na mieru. Vďaka prepracovanému know-how dokáže ponúknuť nekompromisnú kvalitu služieb a tovaru.

Brief

Marco Mirelli chce svojím klientom zabezpečiť rýchle vystavovanie objednávok a faktúr. Svojím zamestnancom poskytuje jednoduché a efektívne spravovanie kontaktov, telefonátov atď.

Idea

Analyzovali sme všetky procesy od dohodnutia stretnutia, vytvorenia objednávky, výrobu a následnú starostlivosť o zákazníka. Na základe analýzy sme upravili a rozšírili informačný systém EFEKTO, aby pokrýval všetky procesy. Do informačného systému sme implementovali viac ako 10 ročné dáta o zákazníkoch a objednávkach tak, aby sme mali dokonalý prehľad o zákazníkoch a nákupoch.

Riešenie

V roku 2015 sme v spoločnosti Marco Mirelli implementovali prvú verziu informačného systému na mieru. Náš informačný systém EFEKTO kompletne pokrýva všetky procesy od prvého stretnutia cez proces výroby a odovzdanie tovaru až po následnú správu existujúcich zákazníkov. Systém dokáže vystavovať všetky doklady, dáva dokonalý prehľad o stave výroby a každej položke v objednávke, poskytuje prehľadné štatistiky a umožňuje efektívnu starostlivosť o existujúcich zákazníkov.