O klientovi

Národná zoologická záhrada Bojnice je najstaršou a najnavštevovanejšou zoologickou záhradou na Slovensku. Pre verejnosť bola otvorená 1. apríla 1955. Areál zoo sa nachádza v rekreačnom prostredí kúpeľného mesta Bojnice.

Brief

Navrhnutie, vyrobenie a inštalácia náučných tabúľ, roll-upov, pop-upov, bannerov, smerových tabúľ a hier na sklá a komatex pri dodržaní základnej farebnosti a identity. Spolupráca na vytváraní náučného chodníka priamo v Zoologickéj záhrade. 

Idea

Naším hlavným zámerom bolo priblíženie rôznych druhov zvierat ale aj rastlín, bylín a stromov nachádzajúcich sa v areály Zoologickej záhrady. Vytvorili sme tak komplexný, hravý, výukový areál príťažlivý pre malých aj veľkých náštevníkov. Naším hlavným zámerom bolo priblíženie rôznych druhov zvierat a rastlín, bylín a stromov nachádzajúcich sa v areály Zoologickej záhrady. Vytvorili sme tak komplexný, hravý, výukový areál príťažlivý pre všetkých náštevníkov. 

Riešenie

Vytvorili sme 200 m bannerov do exteriéru, 200 m komatexových exteriérových tabúľ, 100 m potlačených sklenených tabúľ, 20 kusov smerových tabúľ, 20 kusov Roll-up systémov, 5 Pop-up systémov, 1 mapu, 1 kovové priečelie nad vstupom do Zoo. Pre viac ukážok navštívte Zoologickú záhradu v Bojniciach.