Zlín DESIGN WEEK

26. apríla 2016 sme sa zúčastnili zaujímavej konferencie DESIGN & MARKETING, ktorá sa konala v divadelnej sáleMestského divadla Zlín. 

Akú hodnotu má práca dizajnéra? Oplatí sa investovať viac do dizajnu alebo marketingu? Akú rolu zohrávajú peniaze? Na tieto a mnohé ďalšie otázky sa pokúsilo odpovedať 12 rečníkov, každí so svojím osobitým prístupom k danej téme. Tou boli ´´Prachy´´.  

Získali sme veľa pohľadov, názorov, vedomostí a spoznali úspešných ľudí, pohybujúcich sa v kruhoch dizajnérov a marketérov. Zoznámili sme sa so známym web dizajnérom Jerrym Tvrdekom, s riaditeľom agentúry Zaraguza Marianom Fürym, dizajnérskym duom Jan Plecháč a Henry Wielgus, dizajnérom vo FARADAY FUTURE Ottom Fabrim a mnohými ďalšími zaujímavými osobnosťami. Organizátori prizvali domácich úspešných rečníkov, ktorý pricestovali s rôznych kútov sveta, ale najmä to boli ľudia z praxe, každodenne sa pohybujúci medzi obomi odbormi.   

Dizajn a marketing sú dva stavebné kamene každého produktu, ak zlyhá jeden, produkt nemôže byť dlhodobo úspešný. To je základ, o ktorý by sa mala postarať každá firma ak chce byť prosperujúca aj v budúcnosti.

Ako hodnotíme Zlín DESIGN WEEK? Budúci rok prídeme zas! 

 

Simona, 19.05.2016

SPÄŤ