ARTEXE s.r.o. využíva súbory cookies na zlepšenie zážitku z vašej návštevy. Pokračovaním v používaní našich stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies.

Správa obsahu

S pomocou Efekto môžete jednoduchým spôsobom spravovať akúkoľvek časť svojej webovej stránky. Či už sú to texty v jednotlivých sekciách, fotografie v galérii, články alebo kontaktné informácie – všetko je raz za čas potrebné upraviť.

Nestraťte ani jeden kontakt

Prestaňte používať tabuľky v Exceli a lepiace papieriky v diároch a vytvorte si prehľadnú databázu klientov presne podľa svojich predstáv.

Bezpečnosť na prvom mieste

Jedným zo základných pilierov nášho systému je bezpečnosť. SSL certifikát, najmodernejšie spôsoby šifrovania údajov a kontrolu logov preto môžete považovať za samozrejmosť.

Všetky účtovné doklady pohromade

V Efekto budete mať všetky svoje účtovné doklady k dispozícii online. Okrem uchovávania ich zároveň môžete aj vytvárať alebo upravovať.

∙ faktúry ∙ zálohové faktúry ∙ dodacie listy ∙ dobropisy ∙ príjmové doklady ∙ cenové ponuky ∙ objednávky

E-shop nie je problém

Vďaka nášmu systému bude spustenie vášho e-shopu otázkou niekoľkých dní a následná správa skladových zásob a objednávok jednoduchou úlohou.

Rozšíriteľný všetkými smermi

Existujúce moduly dokážeme upraviť podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov. V prípade potreby sa však nebránime ani vývoju úplne nových častí špeciálne pre vás.

∙ vernostný systém ∙ SMS platby ∙ PAYby square ∙ POHODA (Stormware)

Moderný informačný systém, 
ktorý dokáže znížiť vaše náklady a zvýšiť váš zisk.

mám záujem