Tvoríme úspešné značky
a marketingové stratégie

certifikovaný Google Partner

overený full-service dodávateľ

oceňovaný web developer

čo robíme

Na expertnej úrovni poskytujeme služby v týchto oblastiach: marketingové stratégie, branding, reklamné kampane, social media, kreatíva, Ai a automatizácia e-commerce.

Marketingové stratégie

Každý váš konkurent má svoj plán, ako si odkrojiť z trhového koláča. S nami však získate stratégiu, pomocou ktorej si odkrojíte, koľko chcete. V našom marketingovom laboratóriu už viac ako 12 rokov tvoríme úspešné etapy rôznych značiek a spoločností.

Branding

Značka je to, čo vám ostane, keď odstránite logo. Bez systematického budovania značky ste len firmou, ktorá sa snaží prežiť v konkurenčnom prostredí. Skutočný podnikateľský úspech je neoddeliteľne spojený s hodnotou vašej značky. 

Social media

Dnes sa všetci vaši konkurenti snažia publikovať konzistentný a kvalitný obsah na sociálnych médiách.  S našou pomocou môžete tieto platformy využiť efektívnejšie. Namiesto toho, aby sociálne siete zarábali na vás, umožníme vám zarábať na nich.

Reklamné kampane

Za viac ako 12 rokov sme v našom marketingovom laboratóriu stvorili vysoko efektívne know-how, ktoré zefektívňujú kampane na úplne nové úrovne. Využite našich expertov a doprajte si spoluprácu s ARTEXE. Sme najsilnejšia zbraň v boji reklamných kampaní.

Kreatíva

Naladíme sa s klientom na rovnakú vlnu, efektívne, funkčne a načas vytvoríme to, čo skutočne potrebuje. Presne to získate spoluprácou s artexe.

Ai a automatizácia

Začali sme ako ARTEXE – digital age advertising  a pokračujeme ako ARTEXE – marketingové laboratórium. Neustále sa zlepšujeme a vždy medzi prvými aplikujeme najnovšie poznatky a technológie do našej práce. A tak je to aj s AI.

E-commerce

Milujeme e-commerce a chceli sme tento segment spoznať tak, ako žiadna iná agentúra. Preto sme spustili náš vlastný e-shop lapaula.sk, kde testujeme všetko čo sa dá.

Naše skúsenosti tak zásadným spôsobom vplývajú na celý e-commerce biznis našich klientov, kde im vieme nastaviť komplet automatizáciu, Ai tools, baliaci proces a mnoho ďalšieho.

zmysluplné partnerstvá prinášajú výsledky. 

Počas našej viac ako 10 ročnej cesty sme pomáhali plniť ciele aj týmto značkám.