Oživte Vašu značku ReDizajnom

Posunuli ste Vaše podnikanie na ďalšiu úroveň no Vaša značka vizuálne zostala tam, kde ste kedysi začínali? V tom prípade prišiel čas posunúť vpred aj samotnú značku. 

Značka funguje najlepšie vtedy, keď pôsobí ako jednotný celok, ktorý odráža jej hodnoty, vízie a ciele. My v našom labáku máme bohaté skúsenosti s redizajnovaním, rebrandingom alebo navrhovaním úplne nových značiek.

Pod značku nepatrí len názov alebo logo ale napríklad aj štýl komunikácie. Všetky tieto aspekty komunikácie sa menia v čase. Inak predsa komunikuje začínajúca značka a inak ostrieľaný dlhoročný líder vo svojom segmente.


Pozrite si ako sme pomohli s redizajnom našim klientom.Slovenská spoločnosť Infektológov

Slovenská spoločnosť infektológov 

Pre Slovenskú spoločnosť Infektológov sme realizovali kompletný rebranding. Na začiatok sme sa pozreli na logo nakoľko ich pôvodné malo niekoľko funkčných problémov. Súčasťou rebrandingu bola aj webová stránka. Cieľom rebrandingu bolo posunúť komunikáciu značku do moderného lekárskeho sveta. 

InStyle shop redizajn

Instyle shop 

Pre módny e-shop Instyleshop.sk sme začali spravovať reklamné kampane.Postupne sme však spolu s klientom prišli nato, že od začiatku podnikania sa ich značka posunula kvalitou služieb, prešli aj zmenou sortimentu a tak sme sa rozhodli, že prišiel čas dať InStyle shopu novú štýlovú tvár. 

Cinemadesign redizajn

Cinema design 

Pre spoločnosť Cinema design sme v minulosti vytvorili webovú stránku, ktorú sme vo viacerých krokoch postupom času upravovali tak, aby zodpovedala odbornosti a kvalite služieb. Tak ako v živote sa všetko vyvíja aj v Cinema Designe začali pocitovať potrebu redizajnu. K samotnému redizajnu sme pristupovali citlivo tak, aby sme nenarušili pôvodný koncept značky, no aby sme ju posunuli komunikáciou na vyššiu úroveň. Chalani v Cinema Designe predsa len ponúkajú luxusné služby s prémiovými produktami a tak by mala vystupovať aj samotná značka. 

Luxbrand redizajn

Luxbrand 

S Luxbrandom sme takmer od začiatku a prešli sme si s nimi viaceré etapy ich vývoja. Minulý rok prišiel aj v ich prípade čas na zmenu. Obliekli sme LUXBRAND do nového ''oblečenia". Keď sa zaoberáte predajom kvalitných dizajnérskych značiek, je dôležité v komunikácii dbať na čistý dizajn a profesionalitu. Sme radi, že okrem nás robí LUXBRAND radosť aj ich majiteľom. 

Poďme na to 

Niekedy sa spoločnosť posunie takým spôsobom, že zmeniť vizuál nestačí. Vtedy prichádza na rad ReBranding. Počas našej 10 ročnej histórie sme navrhli množstvo brandov. 

Ak cítite, že prišiel čas na redizajn práve Vašej značky, s radosťou ju posunieme na novú úroveň tak, aby bola pre Vašich klientov ešte zapamätateľnejšia, aby odrážala to, kam ste sa vo svojom podnikaní posunuli a aké hodnoty v podnikaní zastávate. 

Pridajte sa k nášmu marketingovému laboratóriu a poďme spolu vytvoriť ešte úspešnejsiu značku