Facebook pohotovo reaguje na potreby svojich používateľov
Už sme si zvykli na to, že Facebook neustále prichádza so zlepšeniami, ktoré sa užívateľom veľmi páčia. 

Najnovšie Facebook poskytol prehľad svojich vylepšených funkcií, ktoré sa nachádzajú v najnovšej aktualizácii tejto platformy. Aktualizácia sa má týkať predovšetkým platforiem na stolných počítačoch.  

Facebook uviedol, že pomocou najnovšieho vylepšenia programu React sa im podarilo zaviesť nové nástroje, techniky a technológie, ktoré majú byť prístupnejšie pre užívateľov. Facebook tak má byť pre všetkých užívateľov príjemnejším miestom, pretože tam môžu nájsť prehľad niektorých nových aktualizácií a môžu prostredníctvom nich reflektovať na rôzne požiadavky ďalších užívateľov.

S akými vylepšeniami prišiel Facebook na trh?

Facebook vylepšil vykreslenie textu, aby sa zaistilo, že veľkosť písma zostane stabilná a začne odrážať preferencie samotných používateľov v rámci celej platformy. Doteraz bola veľkosť písma nejednotná. Ľudia, ktorí majú problém so zrakom sa budú vedieť lepšie orientovať.


Zdroj: Facebook 

V ďalšom Facebook reštrukturalizoval svoju hlavnú stránku, aby bola viacej prehľadnejšia. Čoraz viacej ľudí používa program na čítanie obrazovky. Pre ľudí, ktorí využívajú čítačku obrazovky sú nadpisy jedným z najbežnejších spôsobov navigácie na stránke. Nadpisy umožňujú ľuďom lepšie pochopiť štruktúru stránky a jednoducho preskakovať medzi jednotlivými sekciami. Aby tento celok fungoval bezproblémovo, je potrebné dôkladnejšie špecifikovať úrovne nadpisov, ktoré budú usporiadané logicky.

Nová aktualizácia Facebooku zaistí lepšiu konzistentnosť Facebooku. V súčasnom svete je veľmi dôležité, aby sa Facebook stále vylepšoval a zdokonaľoval.