Bezplatné kurzy od Google vám pomôžu rásť

Svet sa ešte stále nevrátil do normálnych koľají. Ľudia sa nemôžu zúčastňovať podujatí, akcií, školení, nemôžu sa vzdelávať na kurzoch... 

Spoločnosť Google na túto situáciu reaguje a v tejto súvislosti oznámila rozšírenie svojich vzdelávacích kurzov Grow with Google. Nová online séria kurzov bola navrhnutá špeciálne na uspokojenie zvýšenej potreby vzdelávania sa ľudí počas toho, ako sú zatvorený doma.

Google uvádza, že ponúka školenia v oblasti digitálnych zručností, rozhovory s odborníkmi a množstvo ďalšieho, čo ľuďom pomôže vo vzdelávaní sa. Témy pripravovaných kurzov sú rôznorodé. Môžete sa tešiť napríklad na témy – Ako riadiť podnikanie na diaľku v súčasnej dobe, Ako vylepšiť svoj životopis, Základy online marketingu a iné.


Harmonogram kurzov, ktorý môžete vidieť vyššie by mohol poskytnúť cenné informácie pre tých, ktorí chcú lepšie porozumieť tomu, ako funguje vyhľadávanie, ako optimalizovať svoje reklamy na Google a ako zvyšovať výkonnosť webových stránok.

Okrem toho spoločnosť Google ponúka účastníkom kurzov aj personalizovanú pomoc s ich zamestnancom. Ponúka sa vám možnosť, ako lepšie zvládnuť základy digitálneho marketingu. Reč je najmä o podnikateľoch, ktorí sú v súvislosti c COVID-19 nútení posúvať svoj biznis do online priestoru. Práve kurzy od samotného Google môžu byť veľkou pomocou a prínosom pri optimalizácii výkonnosti digitálneho marketingu.

My v digitálnej agentúre ARTEXE vnímame tieto kurzy ako prínosné pre ľudí. Teraz je ten správny čas, posunúť seba a svoj biznis na vyššiu úroveň.