Čo je virtuálna prehliadka a prečo je užitočná pre váš biznis?

Predstavte, že z pohodlia vášho domova, či kancelárie po prvýkrát vstúpite na rôzne miesta - reštaurácie, obchody, hotely alebo iné priestory. Môžete sa porozhliadať vôkol seba. Pristúpiť o krok bližšie k objektom, ktoré vidíte. Prechádzať cez miestnosti. Všetko robíte prostredníctvom obrazovky počítača alebo vášho smartfónu. Táto vychytávka 21. storočia sa nazýva virtuálna prehliadka.

Kompletná 360 ° virtuálna prehliadka pozostáva z niekoľkých panoramatických fotiek, ktoré sú editované a plynulo spojené do jedného celku.

Je virtuálna prehliadka rovnaká ako prehliadka Google Street View?

Google Street View vám poskytuje prehľad o exteriéri miesta, zatiaľ čo 360° virtuálna prehliadka vám umožňuje dostať sa aj dovnútra. Virtuálna prehliadka dotvára zároveň stránku vašej spoločnosti a zlepšuje jej hodnotenie SEO.

  

Pre koho je virtuálnu prehliadka užitočná?

Virtuálne prehliadky sa využívajú najmä na vzdelávacie a komerčné účely. Sú prospešné pre všetky typy firiem, ktoré sa chcú zviditeľniť a tiež na budovanie dôvery, zlepšovanie výsledkov online a dosahovanie svojich cieľov offline. 

S 360° prehliadkou môžete ukázať svoj interiér a sortiment a dokonca preniesť prostredníctvom online atmosféru svojho priestoru. Virtuálna prehliadka zvyšuje online rezervácie hotelov a reštaurácií a výrazne pomáha nehnuteľnostiam. A čo je najdôležitejšie, 360° zájazdy fungujú nielen pre známe spoločnosti ale aj malé podniky. Virtuálna prehliadka môže zákazníka motivovať, aby konečne prišiel a produkt kúpil.   

 

Kde si objednať virtuálnu prehliadku?

Ak chcete vytvoriť kvalitnú virtuálnu prehliadku, musíte si najať skúsený tím dôveryhodnej spoločnosti vedenej na Google.

Naša agentúra ARTEXE je v databáze profesionálnych fotografov spoločnosti Google a sme pripravení nafotiť akýkoľvek priestor v rámci Slovenska. Pre podniky, ktoré museli zatvoriť v rámci nariadenia štátu máme špeciálnu cenu.